Reklāmkarogs
 

Izdzīvošanas skola mazajiem E-pasts
Autors Administrator   
Pirmdiena, 11 jūlijs 2011 08:17
Komandas aktivitāšu klāstu papildinājusi lieliski pavadīta diena bērnu vasaras nometnes noslēgumā, stāstot un rādot bērniem vienu no svarīgākajām zināšanām dodoties mežā - izdzīvošanas prasmi. Pateicoties komandas biedru vairāku gadu gaitā slīpētajām zināšanām un spējām nodemonstrēt praksē dažādas prasmes, kas var zināmā situācijā glābt ne tikai veselību, bet pat dzīvību, lieliski izdevās bērniem radit interesantu un ikdienā neierastu pasākumu plānu. Dienas pirmajā pusē tika pasniegtas teorētiskās un prakstiskās zināšanas par sagatavošanos pirms doties mežā, dienas otrajā pusē bērni un viņu vecāki varēja piedalīties sacensībās, kurās tika pasniegti komandas pārstāvētie airsofta elementi, kā arī praktisko iemaņu pārbaude no pirmās dienas daļas. Līdz ar ko ceram ka bērni guva zināmu devu adrenalīna un prieka un bija patiess prieks to pasniegt kā dāvanu mazajiem nometnes dalībniekiem.

Vairāk fotogrāfijas atrodamas galerijā

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 jūlijs 2011 12:14
 
Aktuāla informācija visiem, kas gatavojas kāzām! E-pasts
Autors Dace   
Piektdiena, 28 augusts 2009 13:09

2009 gada vasarā MITAU Airsoft Team aktīvie un garlaicību nīstošie biedri ir izdomājuši un iemēģinājuši roku absolūti jaunā un netradicionālā pasākumā -kāzu vārtu organizēšanā.
Tā ka ja esi ticis vedēju godā vai kāds tavs labs draugs plāno iepeldēt laulības ostā un tu vēlies jaunajam pārim un pārējiem viesiem sagādāt kārtīgu pārsteigumu – unikālus kāzu vārtus ar militāru piesitienu, tad sazinies ar mums Mitau Airsoft Team. Sazināties vair rakstot mailu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot uz numuru 26818182. Tad arī vienosimies par jūsu gadījumam atbilstošāko izpildījuma variantu, vietu un laiku.

 

 
Prezentācija E-pasts
Autors BlackMonah   
Piektdiena, 31 jūlijs 2009 09:57

Šī gada 22. augustā, kas ir mazāk kā pēc mēneša, Dobelē, "Vīru dienas 2009" pasākuma ietvaros notiks MITAU Airsoft Team rīkota prezentācija par airsoftu. Mērķis: popularizēt airsofta kustību tuvākajā reģionā, iepazīstināt interesentus ar šo brīvā laika pavadīšanas iespēju, kā arī iepazīstināt ar komandu. Prezentācijas stendā būs pieejami informatīvie materiāli, kā arī atbildēsim uz interesentu jautājumiem. Prezentācijas stenda atklāšana plkst. 13:00 un tas būs apskatāms visu pasākuma laiku, līdz pat 19:00. Laipni gaidīti visi interesenti.

Papildināts: pasākuma foto galerija 

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 marts 2011 08:26
 
Vinnija Pūka peidzivojumi Tērvetes poligonā E-pasts
Autors BlackMonah   
Pirmdiena, 13 jūlijs 2009 06:53

Spēle: Un tā šogad 19.jūlijā Tērvetes poligonā notiks cīņa starp Vinnija Pūka un Siventiņa jeb Petačoka grupējumiem. Beidzot ir radusies iespēja iegūt lielāko daļu Simtjūdžu meža teritorijas savā valdījumā, glābjot mafijas krustēva ēzelīša IĀ dzīvību. 

 

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 13 jūlijs 2009 06:55
 
Komandas dzimšanas diena E-pasts
Trešdiena, 15 aprīlis 2009 12:23

APSVEICU VISUS AR KOMANDAS GADA DIENIŅU!!! Wink

Novēlu visiem labu veselību un nezaudēt vēlmi spēlēt Airsoft, kā arī lai vēl pēc gada mēs varētu viens otru apsveikt ar MITAU Airsoft Team 2 gadadienu, vēl pēc gada ar 3 gadadienu utt. !!!

Lai Jums šajā sezonā labi šaujas un reti jāiet uz "mjortvaku"!!!

MITAU - MĒS ESAM LABĀKIE!!!  Cool

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 15 aprīlis 2009 12:31
 
Ir vēlme uzspēlēt Airsoft??? MUMS arī!!! E-pasts
Otrdiena, 10 marts 2009 10:36

MITAU Airsoft Team piedāvā uzspēlēt 15.martā Tērvetē. Scenārijs - tapšanas stadijā un būs paziņots uz vietas, katrā ziņā ēkas nav pazudušas un gaida BB rikošetus. Aicināti visi, kam vēlme uzspēlēt Airsoft!!!  
Gaidam laicīgi pieteikumus, lai varam rēķināties, cik cilvēki ieradīsies.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 08 aprīlis 2009 07:52